لایو کارآفرینی، سازش و هوشمندی

در عصر ما، پیشکسوتان و قدیمی‌ترهای یک حرفه یا صنعت باید علاوه بر به روز شدن و همراهی با امکانات و ابزراهای جدید، پشتیبان و راهنمای نسل جدید باشند. نسلی که با دسترسی بدون محدودیت به دنیایی از اطلاعات، داشتن ایده‌های خلاقانه به مشورت و تجربه اهل فن نیاز دارند.

درودگران در راستای خلق ارزشی نو، با کنار هم قرارگرفتن بزرگان صنعت و با هدف هم‌افزایی مشتریان هر دو برند و ترویج فرهنگ شفاف‌سازی، اقدام به برگزاری لایو اینستاگرامی نموده است. دومین برنامه از این مجموعه لایوها با عنوان «کارآفرینی، سازش و هوشمندی» با حضور مهمان محترم جناب رامین قضوی، مدیرعامل مجموعه «دریک» و میزبانی جناب آقای مهدی شیروانی، مدیر عامل «درودگران» در تاریخ 99/10/09 برگزار شد.

لایو کارآفرینی

سوالات محوری لایو:
  • جایگاه هوشمندی در زندگی کارآفرین کجاست؟
  • یک کارآفرین در شرایط متفاوت باید چگونه عمل کند؟
  • در مسیر کارآفرینی با اتفاقات پیش‌بینی‌نشده چطور برخورد کنیم؟

در این لایو، آقای قضوی با بیان داستان اشتغال از کودکی در کنار پدر به بیان سرگذشت حرفه‌ای خود پرداختند. ایشان اشاره کردند که دوست دارند همیشه خود را یک دانشجو بدانند و به دنبال یادگیری باشند جدای از این که خود را به قالب‌های خاص یادگیری محدود کنند.

علاوه بر این جناب قضوی ماجرای شکل‌گیری مجموعه دریک را نیز برای همراهان لایو شرح دادند.

در رابطه با کارآفرینی نیز بر اهمیت نقش یک مدیر تاکید کردند. این که هوشمندی و انعطاف در گذر از بحران‌ها و موانع چقدر برای یک مدیر ضروری است.

در ادامه هم به سیر فعالیت‌های مجموعه دریک از ابتدا تا امروز و کنترل شرایط متفاوت در بازار پرداختند. همچنین پیشنهادهایی را برای جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی در صنعت ارائه دادند.
متاسفانه به خاطر اختلالات اینترنتی نتوانستیم ویدئوی کامل این لایو را با دوستان به اشتراک بگذاریم.

نوشته شده توسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button

برای دریافت اطلاعات دکوراسیون ۲۰۲۱ شماره خود را وارد کنید.