حریم خصوصی درودگران

 

این بیانیه کلیه‌ی اطلاعاتی که کاربران محترم سایت در اختیار ما قرار می‌دهند و نحوه‌ی حفاظت از اطلاعات خصوصی ایشان را شرح می‌دهد. یادآور می‌شویم شما می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی خود از سایت درودگران بازدید کرده و از بیشتر خدمات آن بهره‌مند شوید.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده

درودگران ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران و حفظ اطلاعات شخصی آن‌ها قائل است، در راستای ارتقاء خدمت‌رسانی به کاربران سایت و بهینه‌سازی محتوای ‌سایت، اطلاعات زیر را از کاربران و یا عاملین فروش خود جمع‌آوری می‌کند:

نام و آدرس ایمیل شما که در فرم ارسال نظرات، ثبت‌نام در سایت و فرم‌ تماس از شما درخواست می‌شود.

رمز ورود به سایت که در پایگاه داده‌ی سایت ذخیره می‌گردد.

اطلاعات اخذ شده از عاملین فروش محصولات درودگران شامل نام، نام خانوادگی، شماره تماس و آدرس فروشگاه/دفتر که با رضایت کامل عاملین محترم و به جهت معرفی کسب‌و‌کار آن‌ها در سایت درودگران در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. شایان‌ذکر است در صورت تغییر نظر هر‌کدام از همکاران محترم درزمینه‌ی انتشار اطلاعات ایشان، مشخصات آن‌ها بلافاصله از صفحه‌ی عاملین مجاز سایت درودگران حذف خواهد شد.

 

نگهداری از اطلاعات شما

درودگران متعهد می‌شود در هر شرایطی حقوق حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران/همکاران خود را رعایت نماید. از دیدگاه ما اطلاعات شخصی شما کاملاً محرمانه تلقی شده و بر اساس خط‌مشی حفظ حریم خصوصی از آن‌ها نگهداری می‌شود. بدین منظور اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می‌دهید در سرورهای امن ما قرار گرفته و تحت بالاترین استانداردهای امنیتی از آن‌ها محافظت می‌گردد.

درودگران اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه دانسته و این اطلاعات را جز به درخواست مراجع قضایی و با حکم معتبر در اختیار سازمان و یا شخص دیگری قرار نمی‌دهد. همچنین اطلاعات شما به‌هیچ‌عنوان به اشتراک گذاشته نمی‌شود و به فروش نمی‌رسد.

درودگران همچنین سطح دسترسی کارمندان خود را به اطلاعات شما محدود نموده و فقط کارمندانی که برای ارائه‌ی خدمات و انجام وظایف خود ملزم به در اختیار داشتن این اطلاعات هستند به آن‌ها دسترسی دارند.

 

سایت‌های لینک شده

در برخی موارد ممکن است در مطالب سایت ما به دیگر سایت‌ها لینک داده شود. سایت‌های لینک داده‌شده تحت نظارت ما نبوده و درودگران هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این سایت‌ها ندارد. توجه داشته باشید که اطلاعاتی که در اختیار سایت‌های لینک داده‌شده قرار می‌دهید،‌ مشمول سیاست حفظ حریم خصوصی درودگران نبوده و در این خصوص باید از خط‌مشی حفظ حریم خصوصی این سایت‌ها اطمینان حاصل کنید.

 

تغییرات آتی در سیاست حفظ حریم خصوصی

هرگونه تغییرات آتی در خط‌مشی حفظ حریم خصوصی ما بر روی سایت قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز از طریق ایمیل و یا سایر کانال‌های ارتباطی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

پرسش‌ها و پیشنهادها

درصورتی‌که درباره‌ی موارد مطروحه در این بیانیه و سیاست‌های حفظ حریم خصوصی ما پرسش و یا پیشنهادی دارید، می‌توانید با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم درودگران در میان بگذارید. مطمئناً تمامی سؤالات و پیشنهاد‌های شما مورد بررسی قرار گرفته و در اولین فرصت به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

 

 

فهرست
Call Now Button